ELEKTROMONTER/KA I STROJARSKI MONTER/KA ZA POSLOVE MONTAŽE INSTALACIJE I SERVISA STROJEVA I OPREME U INOZEMSTVU (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Zahvaljujući stručnosti, inovativnosti i strasti prema poslu postali smo vodeći svjetski dobavljač postrojenja za proizvodnju valovitog papira i kartona. Oko 1500 zaposlenika koncerna BHS-a diljem svijeta omogućuje nam da naše kupce kontinuirano oduševljavamo perspektivnim idejama i izvrsnim dostignućima.
  • Opis radnog mjesta:
    • Montaža, instalacija, puštanje u pogon strojeva i opreme u inozemstvu. Tehnička i tehnološka podrška našim kupcima i podružnicama diljem svijeta Servisni poslovi strojeva i opreme kod naših kupaca po cijelom svijetu

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Dvije godine
  • Znanje jezika:
    • engleski Dobro
    • njemački Dobro
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Rad na računalu:
    • Osnovno
  • Potrebna znanja i vještine:

    SSS elektrotehničkog i strojarskog smjera. Raspolažete sa temeljnim znanjem i odgovarajućom stručnom izobrazbom na području strojarstva ili elektrotehnike tj. montaže, instalacije i održavanja strojeva i razumijete složenije elektro i mehaničke procese njihova rada Imate timske sposobnosti u ophođenju sa kupcima i suradnicima po cijelom svijetu Fleksibilnost u radu, spremnost na putovanja te znanje engleskog ili njemačkog jezika Od elektrotehničara očekujemo osnovno znanje SPS-upravljanja te regulacijske i pogonske tehnike Min 2 godine radnog iskustva u struci Vozačka dozvola B kategorije

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:

    Nudimo vam: - Stalni radni odnos, probni rad 3-6 mjeseci - Stimulativna primanja - Mogućnost napredovanja Pošaljite nam svoju potpunu prijavu na natječaj (pisana zamolba za posao, životopis, svjedodžba o završenoj školi) na hrvatskom te njemačkom ili engleskom jeziku, po mogućnosti elektroničkom poštom, do najkasnije 12.10.2017 na dolje navedenu E-mail adresu. Radujemo se susretu s Vama! BHS CORRUGATED STROJEVI D.O.O. IVANA KUKULJEVIĆA 42 42000 VARAŽDIN Tel.: 00385 42 684 300,301,305 Mobil: 00385 98 9487 445 E Mail:info@bhs-corrugated.hr

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?