Zatvori

Med.sestra/Med.tehničar (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / Okolina Ansbacha u Njemačkoj
  • Početak rada:
    • 15.05.2017.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Ustanova za njegu i skrb za osobe sa "posebnim potrebama" - fizički i psihički hendikepirane osobe, u široj okolini Nürnberga, okrug Ansbach/Bayern
  • Opis radnog mjesta:
    • Njega i skrb osoba sa posebnim potrebama. Rad sa grupama od 9 štićenika i sa 2 med. sestre/tehničara na jednu grupu.

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 2 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Jedna godina
  • Znanje jezika:
    • njemački Dobro
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Rad na računalu:
    • Osnovno
  • Potrebna znanja i vještine:

    - Med. sestra/med. tehničar SSS ili VSS - poželjno radno iskustvo na sličnim ili istim poslovima - ali nije uvjet/uslov pogotovo ako imate izraženu samilost, strpljenje i empatiju prema takvim osobama ! - Dobro praktično znanje njemačkog jezika, min. B 1 idealno B 2 ili više ! - Empatija, razumijevanje i strpljenje za osobe sa posebnim potrebama koje su najčešće potpuno nesposobne za samostalni život i staranje o sebi i ovise/zavise o Vama...!

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 14.200 - 18.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:

    - Privremeni nužni smještaj prvih mjeseci u sklopu ustanove kod poslodavca sa upotrebom kuhinje i kupatila - Wohngemeinschaft (zajednički smještaj) od ca. 5-6 osoba sa min. naknadom za upotrebu - ca 200 Eura. U samom tome mjestu i okolini moguće je pronaći zaista jako povoljne stanove za najam ! Inače sama ustanova se nalazi u manjem, mirnijem mjestu sa nekih 6000 stanovnika koje nudi svu potrebnu infrastrukturu za pristojan život po mjeri svakog čovjeka čak i po njemačkim standardima. Radno mjestokao i mjesto života je ponajprije idealno za osobe koje vrednuju redovno radno vrijeme bez previše stresa, sigurnu i redovitu plaću i koje svakako imaju razvijenu veliku humanost, samilost, razumijevanje i empatiju za takve teško hendikepirane osobe kao i razvijenu intuiciju a nadasve u slobodno vrijeme vole i znaju uživati u smirenom okruženju. Tko voli i cijeni takav stil života u manjem idiličnom mjestu i traži sigurno radno mjesto na "duge staze" i želi raditi sa takvim osobama/štićenicima - znajući u startu da li mu navedeni uvjeti/uslovi radnog mjesta i života odgovaraju - neka se slobodno javi tj. pošalje mi sve potrebne školske dokumente, uključujući naravno prvenstveno CV na njemačkom jeziku i Sprachzertifikat (za NE EU državljane) min. na nivou B 1, idealno B 2. Samo ozbiljne ponude slati molim na dolje navedenu E-mail adresu Kontakt : "Adria Personavermittlung" Branislav Manojlović Rheingaustr. 98, 65719 Hofheim - Tel. : Viber & WhatsApp - +49 - (0)1520 - 87 18 117 - Büro Tel. broj - +49 - (0)6192 - 80 48 090 (Tel. sekretarica - molim ostaviti usmenu poruku) - E-mail : info.vermittler@gmail.com - Facebook : https://www.facebook.com/Adria-Personalvermittlung-342457102805593

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?