Zatvori

Montažeri/ce namještaja (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / Anzing -->
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Mi smo P.I.N Presonal. Profesionalana posrednicka firma za trazenje posla u Njemackoj,

      suradujemo sa vrlo dobrim firmama koje

      traze kvalificirane ljude za poslove kao sto su:

      •Vozaci Vilicara
      •Stolari
      •Bravari
      •Automehatronicari (Automehanicari)
      •Kvalificirani radnici metala ( Varioci )
      •Montazere kuhinjskog namjestaja
      •Vozace kamiona do 7,5 t.

      Uvjeti su: komunikativno te dobro znanje Njemackog jezika (A2-B1), Vozacka dozvola klase B, Automobil, iskustvo.

      P.I.N Personal GmbH Zeitarbeitsfirma, nalazi se u Ergoldingu u blizini grada Landshuta u Bavarskoj pokrajini.

      P.I.N Personal GmbH suradjuje sa vrlo uspjesnim firmama za koje pronalazi radnike, preko nas se mozete zaposliti za odredjene poslove koji su gore navedeni.

      P.I.N Personal GmbH firma trenitno ima Rekrutere koji uspjesno pronalaze radnike u (Poljskoj, Rumunjskoj, Madjarskoj, Ceskoj i Hrvatskoj, kako bi vam omogucili bolji i sigurninji rad u Inozemstvu nas rekruterski tim govori jezike navedenih zemalja.

      Vase zamolbe mozete slati na sljedecu email adresu ili mozete kontaktirati naseg Rekrutera;

      Email: M.Matovina@pin-personal.com

      Mob: +4916090775662

      Tel: +4987197482140

  • Opis radnog mjesta:
    • Za nase klijente trazimo iskusne motazere/ice namjestaja. Iskustvo u montazi namjestaja: -Kuhinjske montaze, regalne montaze, spavace sobe, komode......kod kupaca u kuci.

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • NKV - nekvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Manje od jedne godine
  • Znanje jezika:
    • njemački Dobro
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Rad na računalu:
    • Osnovno
  • Potrebna znanja i vještine:

    *Iskustvo u montazi navedenog namjestaja *Iskustvo u reklamacijama pozeljno *Njemacki komunikativan (A2-B1) *Kandidat treba biti komunikativan, pozitivan i fizicki sposoban obavljati posao

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:

    Nudimo vam: *Smjestaj *Placu i mogucnost preuzimanja direktno od strane klijenta nakon 6 mjeseci rada.

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?