Zatvori
7

Tehničar/ka za kvalitetu (m/ž)

Adecco Hrvatska d.o.o. za posredovanje pri zapošljavanju

Prijavi se na natječaj

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Slovenija / Novo Mesto
  • Vrsta zaposlenja:
    • Rad na određeno vrijeme
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Adecco za klijenta, kompaniju koja se bavi proizvodnjom auto dijelova, traži osobu za navedeno radno mjesto.
  • Opis radnog mjesta:
    • Odgovornosti:

      - Vizualni i fizički pregledi kvalitete proizvoda
      - Izvođenje mjerenja proizvoda prema specifikaciji dozvoljenih odstupanja
      - Manipulacija, označavanje i prepakiranje pregledanih proizvoda
      - Vođenje zapisnika te pisanje izvještaja
      - Komunikacija s drugim odjelima

      Uvjeti:

      - Motiviranost i odgovornost u radu
      - Sklonost timskom radu i suradnji

      Nudimo:

      - Organiziran prijevoz do radnog mjesta
      - Plaćene dnevnice
      - Rad u profesionalnoj okolini

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?