Zatvori

Vozač/ica B Kategorije (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Premier Car Transfers is a luxurious chauffeur and VIP private transfer company with more than 8 years of experience in driving people around the Europe. We primarily specialize in luxury services like arranging a vehicle at your disposal for half a day, a full day or week whatever your needs may be.

      Premier Cars offer the finest luxury transfers and tours to the most exclusive destinations throughout Europe.  We provide chauffeur-driven VIP transport for the discerning traveller.  We offer a wide range of prestige vehicles with professional, English-speaking chauffeurs who will ensure that you arrive at your destination in style and comfort.

      We will tailor our service to meet your needs, be that champagne flutes and Verve Clicquot in the vehicle, a super-luxury coach with hostess service, sightseeing or shopping stops en-route.

      Our experienced team can help you to choose the best itinerary to suit your interests and activities.  We can provide both chauffeurs and driver-guides; the choice is yours.

  • Opis radnog mjesta:
    • Rad na Uber platformi uz odlične uvjete rada.
      Fleksibilnost i opuštenost.

      Ugodna radna atmosfera.

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 6 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Jedna godina
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Dodatni zahtjevi vezani uz vozačku dozvolu:
    • Minimalno 2g posjedovanje vozaćke
  • Rad na računalu:
    • Osnovno
  • Potrebna znanja i vještine:

    Dobre vozaćke vještine, komunikativnost,pristojnost, urednost i odgovornost prema poslu.

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 6.000 - 9.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:

    Vozilo na korištenje 24/7

    Kontakt:
    Željko 0915914449

    Dino 0959256815

    Dejan 0915301080

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?