Zatvori

AGENT/ICA ZA POSREDOVANJE U PROMETU NEKRETNINAMA (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Sa radom smo počeli 2006. godine.

      Rad s ljudima predstavlja nam zadovoljstvo, a cilj nam je profesionalno i odgovorno obavljanje poslova posredovanja u prometu nekretninama, što Vam može potvrditi i cijeli niz naših zadovoljnih klijenata.

      Okupili smo tim profesionalaca koji će Vam pomoći da u najkraćem roku prodate ili pronađete nekretninu koja Vam odgovara uz stručnu pomoć i pravnu sigurnost prilikom finaliziranja posla vezanog za nekretninu.

      Upisani smo u Registar posrednika u prometu nekretninama pri Hrvatskoj gospodarskoj komori, naši agenti imaju položen stručni ispit i upisani su u imenik agenata posredovanja u prometu nekretnina, što Vam olakšava prodaju i kupnju nekretnina i štedi Vaše vrijeme i novac.

      Naše poslovanje smo u potpunosti prilagodili odredbama Zakona o posredovanju u prometu nekretnina.

      Dokumentacija svih nekretnina iz naše ponude detaljno je provjerena s pravne strane i kupcu (najmoprimcu) garantiramo da kupuje (unajmljuje) nekretninu bez ikakvih mogućih sporova ili zapreka za prijenos vlasništva.

      Prodavateljima osiguravamo profesionalno oglašavanje i prezentaciju nekretnine, pronalaženje kupca u kratkom roku kao i svu stručnu dokumentaciju potrebnu za zaključenje prodaje.

      Kupcima jamčimo profesionalan i stručan pristup pri odabiru nekretnine na tržištu i svu potrebnu pravnu pomoć prilikom kupnje.
  • Opis radnog mjesta:
    • Agent/ica za posredovanje u prometu nekretnina (m/ž) - Zagreb
      čiji posao će obuhvaćati:
      - terensku obradu nekretnina
      - prezentaciju nekretnina kupcima
      - slanje ponuda kupcima kao i pregovore s kupcima i prodavateljima
      - kontinuirano praćenje tržišta nekretnina

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Rad na računalu:
    • Izvrsno
  • Potrebna znanja i vještine:

    UVJETI:

    - minimalno SSS
    - engleski jezik
    - poznavanje rada na računalu
    - korištenje vlastitog automobila nije uvjet, ali je poželjno

    Vaš profil:
    - želite postati stručni i samostalni
    - pružene prilike želite pretvarati u dokaze da možete i da ste sposobni
    - ambiciozni ste, organizirani i možete dobro komunicirati sa ostalim članovima Vašeg tima
    - brzo učite, dobro se snalazite u nepoznatim situacijama i ne posustajete pred izazovima
    - ono što volite, radite sa strašću
    - znate slušati, ali želite da se i Vaš glas čuje

    Molimo Vas da zamolbe i CV šaljete na info@rivalitas.hr

Podaci o natječaju

  • Rok prijave: 03.03.2019.
  • Šifra natječaja: BIKA159188
  • Datum objave: 11.02.2019.
  • Kategorija: Prodaja

  • Zaboravili ste lozinku?