Zatvori

AUTOMEHANIČAR/KA za rad u Njemačkoj/ Bayern i šire (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / Bayern i šire
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Za veliku tvrtku u pokrajini Bavarska i šire tražimo više AUTOMEHANIČARA (m/ž) za stalno zaposlenje kod poslodavca!

      POSLODAVAC NUDI:
      • mogućnosti daljnjeg usavršavanja
      • podršku i mogućnost napredovanja
      • nadprosječnu platu prema kvalifikaciji i radnom iskustvu
      • mogućnost dodatnog bonusa
      • optimalni uvjeti za dobar timski rad
  • Opis radnog mjesta:
    • OPIS POSLA: • održavanje i popravak svih vrsta automobila • inspekcijski radovi prema odredbama proizvođača • auto dijagnostika i uklanjanje grešaka • priprema automobila za tehnički pregled

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Bez radnog iskustva
  • Znanje jezika:
    • njemački Osnovno
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Potrebna znanja i vještine:

    • završena srednja stručna sprema za automehaničara • radno iskustvo poželjno • spremnost učenja, usavršavanja • posjedovanje državljanstva EU države • profesinalan pristup i komunikacija prema klijentima • sklonost timskom radu

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 11.800 - 14.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:

    • neograničen radni ugovor direktno sa poslodavcem • dodatna provizija na platu po kvartalu • mogućnost daljnjeg usavršavanja • 40 sati u tjednu • 30 dana godišnjeg odmora • popust na popravke i autodjelove AGENCIJA „finally work“ NUDI: • uspostavljanje kontakta sa poslodavcem • organizaciju tremina za razgovor • savjetovanje, pripremu i praćenje na razgovor • pomoć prikupljanja potrebnih dokumenata za posao • u dogovoru sa polodavcem - organizaciju smještaja • savjetovanje i podršku u svim pitanjima vezanim za posao ……sve usluge su za vas besplatne!

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?