Zatvori
4

Bagerist/ica (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka
  • Vrsta zaposlenja:
    • Rad na određeno vrijeme
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • Opis radnog mjesta:
    • Mjesto rada: Nürnberg, Bavarska Početak rada: odmah Uvjeti za prijavu na natječaj: državljanin EU motiviranost i odgovornost pri radu obavezno iskustvo rada na bageru dobro znanje njemačkog jezika obavezno zbog ispunjavanja naloga na njemačkom Vaši zadaci: upravljanje bagerom ispunjavanje naloga Nudimo: radno vrijeme pon-čet 07:00 do 16:00 a petkom 07:00-14:00 (pauze od sat vremena uključene) slobodni vikendi početna plaća između oko 1400 € neto (izračunato za prvi porezni razred) trošak smještaja od oko 300 € (sve režije uključene) i dolaska u Njemačku kandidati snose sami Pogodnosti: ugovor o radu sklapa se na određeno vrijeme prema njemačkom ZOR-u s mogućnosti uzimanja u stalni radni odnos osigurana prijava pomoć pri prijavi, osiguranju i svemu što Vam je potrebno za život u Njemačkoj organizacija smještaja smještaj u blizini radnog mjesta Ukoliko smatrate da udovoljavate traženim uvjetima pošaljite nam životopis s fotografijom na info@kroger.info ili nas nazovite na 051/585-612 ili na Viber 091 946 3518

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?