Zatvori

Call centar agent/ica (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Portugal
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • Opis radnog mjesta:
    • • telefonska služba za korisnike (međunarodne tvrtke iz branše, uključujući telekomunikacije, e-trgovinu, turizam, AdWords marketing)
      • obavljanje dolaznih poziva na njemačkom jeziku
      • aktivno rješavanje i bilježenje obavijesti korisnika u sistemu

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
  • Potrebna znanja i vještine:

    • veoma dobro poznavanje njemačkog jezika (nivo C1) – preduvjet
    • znanje drugih stranih jezika biti će prednost
    • iskustvo u korisničkoj podršci (call /contact center) – poželjno
    • znanje MS Office'a
    • potvrda o nekažnjavanju
    • sposobnost rješavanja problema
    • sposobnost za rad u timu
    • izvrsne komunikacijske vještine

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:

    • zaposlenje na portugalskim uvjetima – portugalski poslodavac
    • provedba - dvotjedni trening
    • plaća cca 800,00 EUR neto / mjesečno
    • smještaj organizira i plaća Poslodavac
    • povrat troškova avio karte za let u Lisabon
    • zdravstveno osiguranje
    • podrška poslodavca na licu mjesta
    • posao u međunarodnom okruženju
    • prilika za profesionalni razvoj
    • brojni događaji koji integriraju tim
    ZIVOTOPISE SLATI NA: posao@silverhand.eu

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?