Zatvori

Cjevar/ka (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / Koln
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Vinson za proizvodnju metalnih konstrukcija
  • Opis radnog mjesta:
    • PONUDA ZA POSAO • TIG zavarivace/ice sa znanjem varenja crnih i bijelih cijevi TIG Zavarivace plus kombinacija 141/111 • poslovi zavarivanja na projektima montaze • rad sa manjim i većim cijevima • Cjevare sa znanjem primjene izometrijskih nacrta • Bravar konstrukcije Uvjeti /Stručna sprema: • visegodisnje iskustvo u struci zavarivaca ili na poslovima cjevara ili bravara. • fleksibilnost i kreativnost u rjesavanju problema •cjevari- citanje izometrije • POTREBNI EU PAPIRI Mjesto rada- Godorf- Rafinerija Shell / Njemacka Pocetak rada- 05.09.2019. Što nudimo: • prijavljeno radno mjesto u Njemackoj • stalni radni odnos • njemacko zdravstveno osiguranje • pomoc u vezi svih pitanja Molim da se jave kandidati koji ispunjavaju navedene kriterije Detaljne informacije na telefon: 4917636347813
  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Dvije godine
  • Znanje jezika:
    • njemački Osnovno

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?