Zatvori

Elektro Personell AS (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Norveška / Lillestrøm
  • Početak rada:
    • 01.08.2019.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Elektro Personell AS je tvrtka za zapošljavanje električara! Surađujemo s velikim tvrtkama u Oslu i Akershusu, nudeći fleksibilna radna rješenja, kvalitetu i uslugu. Tvrtka je od početka doživjela značajan razvoj, a za danas smo jedan od najvećih timova u Oslu i susjednom području.
  • Opis radnog mjesta:
    • Zapošljavamo za veće projekte u Oslu i Akershusu koji se odnose na izgradnju i obnovu ureda, skladišta, škola, stanova i bolnica. U početku smo zainteresirani za osobe s DSB-ovlaštenjima i kvalificiranim električarima. Nudimo dugoročne poslove i podršku sa smještajem!

      Učinkovitost i kvaliteta su najvažniji za naše klijente. Također ćete morati imati sveobuhvatne kvalifikacije jer su projekti u ranoj fazi, tako da morate biti sposobni obavljati sve instalacijske zadatke. Mogućnost samostalnog rada i rada u timu je bitna. Ponekad će biti žurbe, tako da se morate moći nositi s tim. Tražimo kandidate s pravilnim odnosom prema pitanjima rada, zdravlja i sigurnosti.

      Odgovornost:

      Kabliranje, ugradnja kabelskih mostova
      Ugradnja rasvjete i rasvjetnih tijela
      Sastavljanje jedinica i različitih uređaja
      Instalacija vatrodojavnih sustava i KNX sustava

      Kvalifikacije:

      Iskustvo kao električar Gr.L.
      DSB odobrenje za strane električare
      Vozačka dozvola B i vlastiti automobil dodatna su prednost
      Tečaj lifta (skele) i FSE (mogu se dogovoriti po potrebi) dodatna je prednost
      Kandidati trebaju moći komunicirati na engleskom ili norveškom jeziku

      Nudimo:

      Dobre i dugoročne mogućnosti zapošljavanja, zanimljivi projekti
      Podrška za smještaj i dokumente
      Konkurentni radni uvjeti
      Profesionalni razvoj i potrebna certifikacija
      Fleksibilno radno vrijeme
      Ako vam to zvuči kao nešto što bi vas moglo zanimati, molimo vas da se prijavite putem našeg korisničkog sustava, popunite profil kandidata i prenesite dokumente. Proces je vrlo jednostavan, samo kliknite na gumb 'SØK' i slijedite upute. U sustavu možete birati između više jezika kako bi vam bilo lakše!

      Alternativno pošaljite svoj životopis zajedno s DSB-autorizacijom i drugim relevantnim dokumentima na tradicionalan način na: paulina@elektropersonell.no ili matea@elektropersonell.no, označite ga s: ELEKTRIKER. Ako imate bilo kakvih pitanja, kontaktirajte nas.

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Dvije godine
  • Znanje jezika:
    • engleski Dobro

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?