Zatvori

Health Care Assistant - Kent (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Ujedinjeno Kraljevstvo / Kent UK
  • Početak rada:
    • 01.11.2018.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • Opis radnog mjesta:
    • Medicinska sestra/tehnicar ste ili Njegovatelj(ica) s iskustvom i zeljeli biste raditi u starackim domovima u Kentu, Ujedinjeno Kraljevstvo? Onda je ovaj posao izvrsna prilika za vas, a domovi za starije i nemocne s kojima radimo izvrsni poslodavci koji sa svojim osobljem zele ostvariti dugorocni ugovor te, na taj nacin, svojim rezidentima pruziti dosljednost. Are you an experienced carer wanting to work in nursing & care homes across Kent? Our clients are ideally looking to have the same care staff work there on a long term basis, so that they can provide consistency to their residents. If you are experienced and find your work rewarding this could be perfect for you.
  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Manje od jedne godine
  • Znanje jezika:
    • engleski Dobro
  • Rad na računalu:
    • Osnovno
  • Potrebna znanja i vještine:
    Duznosti na radnom mjestu obuhvacaju pomoc rezidentima prilikom osobne njege i higijene, promociju samostalnosti kao i (re)socijalizaciju. Komunikativnost je kljucna u interakciji i komunikaciji s rezidentima. Duties may include supporting with personal care, promoting independence, socializing, meeting the individual needs of residents. Communication is key- you must engage and be of a social nature where you interact with residents.

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 20.000 - 23.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:
    Skype intervjui su dostupni pa ako tražite posao u domovima za starije i nemocne, kontaktirajte nas sada. Nazovite na broj 01732 753144 (ako nas kontaktirate sa podrucja Ujedinjenog Kraljevstva) te na +447518067701 ako zovete na Whatsupp ili Viber, a dostupni smo i na Skype: pakent01. Posaljite svoj CV na e-mail adresu kent@pearsonanderson.co.uk . Razgovarat cemo o mogucnostima u Ujedinjenom Kraljevstvu te odgovoriti na sva vasa pitanja. Recruiting now therefore IMMEDIATE interviews available, so if you are looking for working in a care home environment contact us today. Please call on +44(0)1732 753144 (If you call from UK) or on +447518067701 if you call from Croatia- you can also Whatsupp or Viber. You can also reach us on Skype: pakent01 or email us kent@pearsonanderson.co.uk sending your CV. We can discuss the opportunity with you and progress things for you.

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?