Zatvori

KONOBAR/ICA (m/ž) U ATRAKTIVNOM BARU U CENTRU ZAGREBA

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Garden Bar nalazi se u samom centru Zagreba, na atraktivnoj i prometnoj poziciji a osim po ugodnoj atmosferi nadaleko je poznat i po velikoj, atraktivno uređenoj terasi.
  • Opis radnog mjesta:
    • Želiš biti dio urbanog i uspješnog tima ? Raditi u top lokalu u samom centru našeg lijepog, malo razrušenog grada, uz super uvjete rada? - Tvoja potraga možda je gotova. Prijavi se odmah na broj: 099 3535 400 - POZNATI CAFFE BAR U SAMOM CENTRU ZAGREBA TRAŽI KONOBARA (m/ž)! - Ako Vam rad u ugostiteljstvu nije potpuna nepoznanica, niste se previše uljenili u izolaciji a vedri ste, simpatični, uredni, profesionalan i timski radnik... Poštujete nadređene, kolege i goste jer znate da smo tu radi njih.. Karakter Vam se ne mjenja kako vjetar puhne, ne želite izgubiti posao i reputaciju jer ste 'maznuli' 100 kn, već tražite svoje mjesto pod suncem i želite biti dio uspješnog tima, imati stabilan posao, redovitu plaću i raditi u ugodnoj atmosferi te sa smiješkom ići na posao (i sa posla).. To je to! Onda tražimo baš Vas ! ----------------------------------------------------------------------------- PRIJAVITI SE ODMAH, TELEFONSKI NA: 099 3535 400 ---------------------------------------------------------------------------- Što Vam je u opisu posla? - pripremni poslovi prije samog posluživanja, priprema i posluživanje pića i napitaka - održavanje higijene na visokom nivou, čišćenje i urednost radnog prostora i opreme
 - primjena propisanih i zadanih standarda u ugostiteljstvu te predstavljanje tvrtke i team-a u najboljem svjetlu
 - punjenje frižidera, briga o iventaru, prodajnom asortimanu i opremi objekta
 - pozitivan stav, smješak na licu, ugodna vibra, ugodan i korektan odnos sa nadređenima, gostima i kolegama. - izvještavanje nadređenih

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Jedna godina
  • Znanje jezika:
    • engleski Osnovno
  • Potrebna znanja i vještine:

    - barem osnovno poznavanje rada u ugostiteljstvu (ne samo u ispijanju kava već i u posluživanju istih) - pozitivan stav, dobra vibra, smješak na licu - komunikativnost, urednost, timski rad, visoki standard higijene - profesionalan i korektan odnos, prijateljski nastrojen bez previše drama - motiviranost (ne prolazi: radim samo zato što moram) ...Opisali smo Vas ? Pa gdje ste do sada bili ?!? PRIJAVITE SE ODMAH TELEFONOM NA BROJ: 099 3535 400

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 5.000 - 7.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:

    - uredna i pravovremena plaća - početak rada: odmah! - rad u mladom i urbanom timu - full time job - puno radno vrijeme, neodređeno - respect - poslodavca koji će Vaš trud cijeniti i nagraditi - atraktivni uvjeti rada - plaćeno prekovremeno - bonusi na plaću - mogučnost napredovanja - daljnje usavršavanje .. NAZOVITE ODMAH NA 099 3535 400

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?