feedback

PRESTANAK RADA PORTALA BIKA.NET

Usluge portala Bika.net od 13. ožujka 2024. godine neće više biti dostupne korisnicima i posjetiteljima. S navedenim datumom otkazuje se pružanje digitalnih usluga i digitalnih sadržaja dostupnih na portalu.

Korisnici će više informacija o ukidanju Bika.net portala primiti putem e-mail poruke kako bi u primjerenom roku mogli preuzeti svoje podatke te će biti obaviješteni o mogućnosti korištenja nove usluge na Njuškalo portalu.

Registracija novih korisnika na Bika.net portalu više nije moguća.

Vaš Njuškalo / Bika.net

Za prijavu na natječaj morate biti prijavljeni.
Zatvori

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Početak rada:
    • 19.02.2024.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Caffe bar ''Barista'', Pičmanova 1a, Sopot - Novi Zagreb

      Visoki standardi, profesionalizam i odnos prema gostima su Barista duh pripreme i posluživanja napitaka koje njegujemo.

      Sve to, već dugi niz godina, pozicionira Caffe bar Barista kao prepoznatljivu i nezaobilaznu lokaciju Novog Zagreba.
  • Opis radnog mjesta:
    • 1. Zaprimanje narudžbi te posluživanje gosta sukladno propisanim standardima.
      2. Predstavljanje tvrtke u najboljem svjetlu.
      3. Održavanje čistoće i urednosti radnog prostora i opreme tijekom radnog procesa.
      4. Izdavanje računa i naplata prema zakonskim i internim propisima.
      5. Rad u skladu sa pozitivnim ugostiteljskim i higijenskim standardima.

      Uvjeti:
      - Proaktivan i ambiciozan pristup.
      - Timski rad.
      - Savjesnost u pristupu i obavljanju posla.
      - Osiguranje pozitivne i ugodne atmosfere za naše goste kroz uslugu.

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 2 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Jedna godina
  • Potrebna znanja i vještine:

    Obzirom da je posjećenost lokala velika, u smjeni su uvijek dva, tri, a ponekad i više kolega.. potreban/na nam je kolega/ica koji se poprilično snalazi pri servisu u posluživanju.

    Kontakt na 091 734 89 24 Mario Draguljić

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 900,00 - 1.100,00 €
  • Dodatne pogodnosti:

    1. Radni tjedan je 40 sati / 5 radnih dana.
    2. Godišnji odmor je obavezan i nužno potreban svima.
    3. Prekovremeni se plaćaju ( ili koriste kroz slobodne dane ).
    4. Božićnica u iznosu 200,00 €.
    5. Dar za Uskrs 50,00 €.
    6. Plaću dogovaramo nakon razgovora, ovisi o predznanju i angažiranosti kandidata.

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?