Konobari/ice sa iskustvom i znanjem njemačkog za rad u Austriji (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Austrija
  • Početak rada:
    • 15.09.2018.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Nudimo:
      - rad u Austrijskim hotelima i restoranima,
      - prijava direktna kod poslodavca,
      - smještaj i hranu na teret poslodavca,

      Sve benefite po zakonu o radu u Austriji ( 13. i 14. plaća, prekovremeni sati plaćeni posebnom tarifom, regres za godišnji odmor).

      Uvjeti rada:
      - potrebni su EU papiri
      - Minimalno radno iskustvo od 1 godina na istim pozicijama.
      - Obavezno poznavanje njemačkog jezika, može dodatni i engleski. Kandidati s boljim njemačkim jezičnim vještinama imaju prednost.
      - Prednost internacionalno iskustvo.
      - Plaća: od 1450 EUR do 2.000 EUR

      Minimalna stručna sprema: Srednja škola

      Strani jezik: njemački

      Vozačka dozvola: B

      Potrebno radno iskustvo: jedna godina

      Kontakt podaci:
      Telefon: +386 31 343 634
      Kontakt osoba: mag. Darko Serec (imam i Viber i Whats App na ovom broju)
      Email: darko@evom.si
  • Opis radnog mjesta:
    • Rad u austrijskim hotelima i restoranima. Smještaj i hranu su obično na teret poslodavca. Imamo više otvorenih radnih mjesta.

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 2 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Manje od jedne godine
  • Potrebna znanja i vještine:

    Dobro znanje njemačkog jezika.

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 1.450 - 2.000 kn

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?