Zatvori
6

Kuhari/ice za rad u Austriji i Njemackoj (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Austrija
  • Početak rada:
    • 01.03.2019.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Rad na određeno vrijeme
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Nudimo:
      - prijava direkt kod hotelira
      - Smještaj i hranu na teret poslodavca,
      Sve benefite po zakonu o radu u Austriji ( 13. i 14. plaća, prekovremeni sati plaćeni posebnom tarifom, regres za godišnji odmor).

      Uvjeti:
      - Minimalno radno iskustvo od 1 godina na istim pozicijama.
      - Obavezno barem osnovno poznavanje njemačkog jezika ali engleskog. Kandidati s boljim jezičnim vještinama imaju prednost.
      - Prednost internacionalno iskustvo.

      Vrsta posla: Puno radno vrijeme
      Visina primanja: Od 1500 € do 2000 €
      Lokacija posla: Tirol, Koruška, Južna Njemačka.
      Početak rada: od 15.12.2018
      Više na: http://www.evom.si/gastro-in-hotelski-kadri.html
  • Opis radnog mjesta:
    • Radna mijesta su u Austrijskim i Njemackim hotelima i restoranima. Prijava dirket kod djelatnika. Prednost imaju kuhari/ce koji govore Njemački ili imaju iskustva sa radom u inozemstvu.

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 5 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Jedna godina
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?