Zatvori

Live-in njegovatelji/ce u Irskoj (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Irska
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Jedna smo od vodećih pružatelja profesionalnih usluga specijalizirani za zapošljavanje medicinskih sestara, liječnika i njegovatelja u Velikoj Britaniji i Irskoj. Zapošljavamo u bolnicama, staračkim domovima, centrima za njegu te kod privatnih klijenata za kućnu njegu.
      Trenutno smo u potrazi za njegovateljima koji bi radili 24/7 njegu u Irskoj kod privatnih klijenata.

      Pošaljite nam svoj CV na engleskom jeziku na e-mail: livein@cro-recruiter.com
  • Opis radnog mjesta:
    • Uvjeti rada za naše njegovatelje: • Konkurentska osnovna plaća = 1660 - 2500 bruto eura / mjesečno • 35 - 48 radnih sati tjedno • Besplatan smještaj i hrana • 4 tjedna plaćenih praznika godišnje • 1-2 slobodna dana u tjednu • Besplatna stalna obuka i podrška • Mogućnost pohađanja tečaja Engleskog jezika kod poslodavca • Povrat iznosa avionske karte nakon prvog radnog mjeseca

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Jedna godina
  • Znanje jezika:
    • engleski Dobro
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Potrebna znanja i vještine:

    Potrebne kvalifikacije kandidata: • Dob: 25+ godina • Dobar engleski jezik u govoru, čitanju i slušanju • Fleksibilan za mjesto rada • Spremni ostati najmanje 6 mjeseci i više • Nepušači • Po mogućnosti vozač, ali imamo i klijente kojima vozač nije potreban • Srdačna, draga i ljubazna osobnost • Obavezno minimalno šest mjeseci profesionalnog iskustva • Obavezne su najmanje dvije preporuke od bivših poslodavaca • Nema zdravstvenih problema ili problema s leđima koji bi mogli utjecati na posao • Ako ste vegetarijanac, nemate problema s kuhanjem mesa za klijente • Potvrda o nekažnjavanju • EU putovnica ili EU osobna iskaznica • Irski ugovor o zaposlenju potpisan prije leta za Irsku Glavne odgovornosti na poslu: • Pomaganje u svakodnevnim aktivnostima poput održavanje higijene, odijevanja i pružanje ostalih svakodnevnih potreba koje starija osoba treba. • Pomaganje u pripremi i dijeljenju obroka te vođenje evidencije i izvještavanje obitelj o promjenama prehrambenih navika klijenta. • Iniciranje i sudjelovanje u slobodnim aktivnostima starije osobe. • Pomaže pri uzimanju lijekova kako je definirano u postupku liječenja te izvještava o svim promjenama u fizičkom stanju i / ili ponašanju starije osobe. • Održavanje čistog, sigurnog i urednog okruženja. • Djelujte brzo i odgovorno u hitnim slučajevima. • Obavljanje kupovine ili pratnja u kupovini namirnica i ostalih potrepština

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 12.450 - 18.750 kn

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?