Zatvori

Live-in njegovatelji za Irsku (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Irska
  • Početak rada:
    • 01.03.2021.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Jedna smo od vodećih pružatelja profesionalnih usluga specijalizirani za zapošljavanje medicinskih sestara, liječnika i njegovatelja u Velikoj Britaniji i Irskoj.

      Zapošljavamo u bolnicama, staračkim domovima, centrima za njegu te kod privatnih klijenata za kućnu njegu.

  • Opis radnog mjesta:
    • Trenutno smo u potrazi za njegovateljima koji bi radili 24/7 njegu u Irskoj kod privatnih klijenata. Uvjeti rada za njegovatelje: Konkurentska osnovna plaća = 1660 - 2500 bruto eura / mjesečno 35 - 48 radnih sati tjedno Besplatan smjestaj i hrana 4 tjedna plaćen godišnji odmor 1-2 slobodna dana u tjednu Besplatna stalna obuka i podrška Mogućnost pohađanja tečaja Engleskog jezika kod poslodavca Povrat iznosa avionske karte nakon prvog radnog mjeseca Glavne odgovornosti na poslu: Pomaganje u svakodnevnim aktivnostima poput održavanje higijene, odijevanja i pružanje ostalih svakodnevnih potreba koje starija osoba treba. Pomaganje u pripremi i dijeljenju obroka te vođenje evidencije i izvjestavanje obitelj o promjenama prehrambenih navika klijenta. Iniciranje i sudjelovanje u slobodnim aktivnostima starije osobe. Pomaže pri uzimanju lijekova kako je definirano u postupku liječenja te izvjestavatio svim promjenama u fizičkom stanju i / ili ponašanju starije osobe.Održavanje čistog, sigurnog i urednog okruženja. Djelujte brzo i odgovorno u hitnim slučajevima. Obavljanje kupovine ili pratnja u kupovini namirnica i ostalih potrepština.
  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Manje od jedne godine
  • Rad na računalu:
    • Osnovno
  • Potrebna znanja i vještine:
    Potrebne kvalifikacije kandidata: Dob: 25+ godina Dobar engleski jezik u govoru, čitanju i slušanju Fleksibilan za mjesto rada Spremni ostati najmanje 6 mjeseci i više Nepušači Po mogućnosti vozač, ali imamo i klijente kojima vozač nije potrebanl; Srdačna, draga i ljubazna osobnost; Obavezno minimalno šest mjeseci profesionalnog iskustva Obavezne su najmanje dvije preporuke od bivših poslodavaca Nema zdravstvenih problema ili problema s leđima koji bi mogli utjecati na posao; Ako ste vegetarijanac, nemate problema s kuhanjem mesa za klijente; Potvrda o nekažnjavanju; EU putovnica ili EU osobna iskaznica Irski ugovor o zaposlenju potpisan prije leta za Irsku

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:
    Ukoliko ste zainteresirani te imate odgovarajuće kvalifikacije za posao molimo da nam svoj životopis NA ENGLESKOM JEZIKU na: crorecruiter@hi.ht.hr Ukoliko trebate pomoć pri izradi životopisa na engleskom jeziku jer ga ne posjedujete ili prijevod postojećeg životopisa obavezno nam javite ili pošaljite postojeći.

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?