feedback
Otkrijte mogućnosti portala Bika.net - registrirajte se!
Za prijavu na natječaj morate biti registrirani i prijavljeni.
Zatvori

Majstor/ica na liniji za proizvodnju tuba (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Slovačka
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • TUBAPACK
  • Opis radnog mjesta:
    • Firma TUBAPACK u republici Slovačkoj u gradu Žiar nad Hronom traži odgovarajuće kandidate/kinje na radnoj poziciji Majstor/ica na liniji za proizvodnju tuba
      Opis radnog mesta,majstor/ica odgovara za:
      -Trajni i bezkvaran rad mašine za proizvodnju tuba
      -Puštanje,menjanje i nameštanje linije prema tehničkom primerku
      -Pridržavanje tehničkih normi,tehnoloških postupaka i parametra.
      -Ispunjavanje potrebne dokumentacije
      Uslovi radnika za prijem na posao:
      -Srednja mašinska škola
      -Radno iskustvo na istim ili sličnim poslovima
      -Prednost EU pasoš
      Termin primanja na posao: odmah
      Uslovi:početna plata 850 eura,mogućnost rasta plate.
      Posle odradjene jedne godine radnik ima pravo na 13 i 14 platu bonus.
      Bonovi za hranu u visini od 3.40 eura
      Rok za podnošenje prijave:otvoren
      Zahtev i biografiju pošaljite na e-mail: tubapack@tubapack.sk
      Kontakt osoba:Dragan Karakačanov tel: +421 903 606 308
      Hvala svima na interesovanju,kontaktiraćemo samo izabrane kandidate.
      TUBAPACK,a.s.
      Adresa:Priemyselná 12,
      965 01 Žiar nad Hronom,Slovačka

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
  • Rad na računalu:
    • Osnovno

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?

Novi natječaji u kategoriji

Još niste korisnik? Registracija je brza, jednostavna i besplatna

Registrirajte se