Zatvori

Majstor/ica suhe gradnje Knaufer Nizozemska (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Nizozemska
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Agencija My Fides j.d.o.o. djeluje temeljem dozvole za MRMS RH za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem izdane 3.8.2015., KL: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.
  • Opis radnog mjesta:
    • Potrebni majstori suhe gradnje - knauferi za rad u Nizozemskoj. Nude se konkurentna primanja i besplatno stanovanje. Posao je namijenjen za EU državljane.

      OPIS POSLA:

      • Postavljanje metalnih konstrukcija
      • Mjerenje i rezanje gips kartona na prave veličine i kutove
      • Postavljanje izolacije
      • Pričvršćivanje ploča od gips kartona na metalne okvire (zidove i stropove)

      Životopis na engleskom jeziku možete poslati na mail adresu irena.mirkovic@myfides.eu s naznakom: "Majstor suhe gradnje - Nizozemska". INFO +385 91 3838327

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 3 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Dvije godine
  • Znanje jezika:
    • engleski Osnovno
    • njemački Osnovno
  • Potrebna znanja i vještine:

    • Radno iskustvo
    • Znanje čitanja nacrta
    • Fleksibilnost, samostalnost u radu i sposobnost za timski rad
    • Osnove njemačkog ili engleskog jezika
    • VCA sigurnosni certifikat je prednost (nije uvjet ako ste ga spremni naknadno napraviti)
    • državljanstvo EU

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:

    • Dugotrajni angažman
    • Osigurani besplatni smještaj prema nizozemskom zakonu i standardima
    • Izvrsna plaća i dobri uvjeti rada
    • rad najmanje 40 sati tjedno
    • Smjernice naše tvrtke kako biste se osjećali kao kod kuće
    • Mogućnost napredovanja
    • Raznovrsni rad s našim pouzdanim klijentima
    • Tjedna isplata
    • Mogućnost nastavka rada s dobrim perspektivama u budućnosti
    • Prilika za stjecanje VCA osnovne sigurnosne diplome

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?