Zatvori

Medicinska sestra / tehničar (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / Böblingen i okolica,
  • Početak rada:
    • 03.09.2018.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Baran IT GmbH
      Web: http://sestrinstvo.eu
      Klinikverbund Südwest je regionalna udruga bolnica Böblingen, Calw, Herrenberg, Leonberg, Nagold i Sindelfingen, jedna od najvećih udruga bolnica u pokrajini Baden-Württemberg (Njemačka) s više od 1.500 kreveta.

      Bolnički tim čini ukupno 4.800 zaposlenika iz više od 70 zemalja. Život i rad u Stuttgartu i okolici, u gospodarski razvijenim gradovima Sindelfingenu i Böblingenu, u idiličnom Schwarzwaldu ili u prekrasnom Gau – udruga bolnica nudi Vam vrlo različite atraktivne životne i radne okoline.

      U suradnji s njemačkom neprofitnom organizacijom Internationaler Bund e.V. posredujemo u pronalaženju kvalificiranog zdravstvenog osoblja u Hrvatskoj za njemačke zdravstvene ustanove.

  • Opis radnog mjesta:
    • Za potrebe regionalne grupe klinika Klinikverbund Südwest trenutno traži 15 osoba za rad na radnom mjestu: Medicinske sestre / tehničari (m/ž). Vaši zadaci bit će: - rad na bolničkim odjelima - učenje njemačkog jezika i polaganje ispita razine B1 i B2

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Bez radnog iskustva
  • Znanje jezika:
    • engleski Osnovno
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Rad na računalu:
    • Osnovno
  • Potrebna znanja i vještine:

    Uvjeti Od Vas ćemo očekivati: - SSS – medicinska sestra/tehničar po petogodišnjem programu ili po četverogodišnjem programu s položenim stručnim ispitom - znanje engleskog jezika - poznavanje njemačkog jezika nije uvjet - motiviranost za život u novoj sredini i učenje jezika - komunikativnost, sposobnost za timski rad - pouzdanost, visoku razinu odgovornosti - spremnost na stručno usavršavanje - posjedovanje vozačke dozvole B kategorije je poželjno Potrebni dokumenti: - životopis - preslika diplome - potvrda o položenom stručnom ispitu Na natječaj se možete prijaviti putem linka za prijavu do 23. ožujka 2018. Molimo da u prijavi priložite životopis, kopiju svjedodžbe i potvrdu o položenom stručnom ispitu u elektroničkom formatu. Nepotpune prijave neće se razmatrati. Odabrani kandidati bit će pozvani na razgovor u Zagreb 04. ili 05.04.2018. Za dodatne informacije obratite se telefonski (WhatsApp, Viber) na broj 098 1651 403, radnim danom od 12 do 16 sati.

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:

    Nudimo Vam: - intenzivno učenje njemačkog jezika do razine B1 s početkom u lipnju 2018., u trajanju od 14 tjedana – ispit B1 razine je planiran sredinom rujna 2018. - smještaj u obiteljima u Böblingenu do siječnja 2018. - zasnivanje stalnog radnog odnosa s bolnicom po polaganju razine B1, počevši od 1. studenog 2017. - nastavak učenja njemačkog jezika do razine B2 tijekom 8 tjedana – ispit razine B2 je planiran sredinom prosinca 2018. - pokretanje postupka nostrifikacije svjedodžbe/diplome nakon položene razine B2 – trajanje do 3 mjeseca - rad na poslovima pomoćne njege pacijenata do nostrifikacije svjedodžbe - rad na poslovima njege po završenom postupku priznavanja svjedodžbe - smještaj u apartmanima za djelatnike bolnice od siječnja 2018. - plaću po važećem njemačkom tarifnom ugovoru za zdravstvene struke - ugovor na neodređeno vrijeme, plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje - godišnji odmor u skladu s njemačkim zakonima - preuzimanje 50% troškova učenja jezika od strane poslodavca, povratak preostalih 50% nakon zasnivanja radnog odnosa

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?