Zatvori

Medicinska sestra/tehničar (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / Stuttgart
  • Početak rada:
    • 18.11.2019.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Fischer Personalservice GmbH, razvio se u zadnjih 27 godina u jednog od vodećih poslodavaca u Stuttgartu i južnoj Njemačkoj. Naši zadovoljni radnici godišnje ostvaruju preko 600000 radnih sati. Svojom stručnošču, znanjem i umijećem doprinose daljnjem rastu i razvoju naših partnera i poslodavaca.
      Za ovo radno mjesto tražimo motivirane stručnjake, izraženih organizacijskih sposobnosti sa znanjem njemačkog jezika B2. Za ovo radno mjesto uzimat ćemo u obzir isključivo EU građane i građanke, i/ili osobe sa trajnom boravišnom i radnom dozvolom u Republici Njemačkoj.
      Vaše prijave očekujemo na njemačkom jeziku putem Maila: petric@fischer-personalservice.de, a detaljnije informacije možete dobiti i telefonski: +49 711 2307 8974. Osoba za Kontakt: g. Robert Petric.
  • Opis radnog mjesta:
    • - njega i skrb o starijim i nemoćnim pacijentima
      - njega i skrb o dnevnim i trajnim pacijentima
      - njega o pacijentima različite dobi (od 0-100 godina)
      - održavanje pokretnosti pacijenata
      - vođenje dokumentacije i evidencije o pacijentima
      - osoba za kontakt prema psojetiteljima i pacijentima

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Tri godine
  • Znanje jezika:
    • njemački Dobro
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Rad na računalu:
    • Dobro
  • Potrebna znanja i vještine:

    - završena srednja medicinska škola
    - pokrenut postupak reglementacije inzomene svjedodžbe
    - ovo radno mjesto zahtijeva znanje njemačkog jezika minimalno B2 EU referentnog okvira, u govoru i pismu
    - relevantno iskustvo u bolnici, staračkom domu, pedijatriji, klinici za infektivne bolesti, nuklearnu medicinu, gastroenterološkom odjelu

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:

    - besplatan samački smještaj u Stuttgartu i bližoj okolici
    - Ugovor o radu prema Njemačkom ZOR-u
    - organiziran Onboarding na hrvatskom jeziku
    - netto plaća se dogovara ovisno o radnom iskustvu, znanju njemačkog jezika i ustanovi zapošljavanja

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?