Zatvori

Monter/ka tehničar/ka-specijalist tehničke zaštite (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Početak rada:
    • 01.09.2018.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • Dodatne informacije:
    • Postoji mogućnost zapošljavanja osoba sa invaliditetom
  • O poslodavcu:
    • Pro alarm rješenja d.o.o. u cilju dodatnog osnaživanja stručnog i tima, traži dinamične, vedre, komunikativne, fleksibilne, motivirane osobe za rad s najnovijim tehnologijama u području tehničke zaštite.
      Želite li se profesionalno razvijati u industriji tehničke zaštite i posjedujete znanje IT-a?
      Pridružite se našem timu!
  • Opis radnog mjesta:
    • Posao obuhvaća montiranje, servisiranje i održavanje sustava tehničke zaštite; protuprovala, vatrodojava, video nadzor, kontrola pristupa, zaštita artikala.

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 2 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Manje od jedne godine
  • Znanje jezika:
    • engleski Dobro
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Rad na računalu:
    • Izvrsno
  • Potrebna znanja i vještine:

    Potrebne kvalifikacije:

    • SSS elektrotehničkog ili tehničkog smjera
    • sklonost novim tehnologijama
    • visoki stupanj odgovornosti, samostalnosti i inicijative u radu
    • spremnost na timski rad
    • vozačka dozvola B kategorije
    • poznavanje engleskog jezika
    • aktivno korištenje MS Office paketa

    Uvjerenje o zdravstvenoj sposobnosti radnika - za rad sa posebnim uvjetima rada - rad na visini iznad 3m treba obaviti ukoliko ćete biti primljeni na probni rad. Troškove snosi poslodavac.

    Poželjna znanja:

    • Želja za radom i učenje – nije nužno iskustvo u tehničkoj zaštiti, dovoljno je poznavanje elektrotehnike, elektroinstalacija...
    • Informatička znanja vezana uz mrežne sustave

    Preporuke s prethodnih radnih mjesta su poželjne.
    Prednost pri odabiru imaju kandidati koji posjeduju licencu zaštitara-tehničara i radno iskustvo u tehničkoj zaštiti ili sličnim poslovima.

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 4.500 - 6.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:

    Što nudimo:
    - stalni radni odnos (uz probni rad)
    - stimulativna nagrađivanja
    - profesionalno usavršavanje u vidu stručnog predavanja i seminara
    - ugodno radno okruženje u kojem se cijeni timski doprinos i proaktivnost

    Kandidati koji budu izabrani u uži krug selekcijskog postupka, biti će pozvani u roku od mjesec dana ili prije od datuma važenja oglasa.

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?