Zatvori

Njegovatelj/ica u Austriji (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Austrija / Austrija
  • Početak rada:
    • 25.11.2019.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
    • Honorarni posao
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Agencija za Njegovateljice "Anita Szojak" je agencija sa 10-godišnjom tradicijom postojanja na području Austrije i sa poslovnicom u Hrvatskoj, odnosno u Prelogu, Međimurje.
      Konstantno smo u potrazi za Njegovateljicama početnicama, odnosno one koje slabije govore i razumiju Njemački jezik.
      Javite nam se ukoliko Vas interesira ovaj posao, bez obzira na to da li imate iskustva i znanje Njemačkoj jezika.
      Dogovorite sa nama intervju bez ikakvih obaveza.
      Intervju je moguć i preko Skype-a.
  • Opis radnog mjesta:
    • -Pomaganje u kućanstvu
      -Podsjećanje na uzimanje potrebnih lijekova tijekom dana
      -Društvenu i socijalnu skrb (šetnje, društvene igre, zajedničko gledanje TV-a)
      -Ljubaznost, osjećajnost i brižnost
      -Komunikacija sa pacijentom ukoliko postoji potreba
      -Pomoć kod svakodnevnih aktivnosti (oblačenje, kretanje, osobna higijena)

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • NKV - nekvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Bez radnog iskustva
  • Potrebna znanja i vještine:

    -Osnovna komunikacija na Njemačkom
    -Vozačka B kategorija -nije uvjet
    -Tečaj za Njegovatelja - nije uvjet
    -Suosjećajni ste i voljni pomagati starijima i nemoćnima
    -Strpljivost, prilagodljivost, odgovornost, snalažljivost
    -Dobra kuharica i uredna osoba

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 10.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:

    -Plaćeno zdravstveno i mirovinsko osiguranje
    -Posredujemo kod pronalaska posla i obitelji koji odgovaraju Vašim uvjetima
    -Prijevoz sa našim shuttle busevima od Vašeg mjesta do radnog mjesta
    -Računovodstvene i administrativne usluge
    -Kontakt na hrvatskom jeziku za sva Vaša pitanja

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?