Zatvori
2

Njegovatelj/ica (m/ž) za rad u Njemačkoj

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka
  • Početak rada:
    • 05.12.2018.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Rad na određeno vrijeme
    • Honorarni posao
  • Radno vrijeme:
    • Fleksibilno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • "Linara FairCare" je njemačka tvrtka sa sjedištem u Berlinu/Brandenburg, koja omogućava njegu i skrb starijih osoba diljem Njemačke. „Linara FairCare“ posreduje kod pronalaska atraktivnog i samostalnog posla njegovatelja za državljane članica EU. Tijekom obavljanja posla njegovatelji žive kod klijenta o kojem brinu, vode brigu o kućanstvu te preuzimaju socijalnu brigu i njegu klijenta.

      Mogucnost dodatne zarade preko blagdana!
  • Opis radnog mjesta:
    • Vaše obaveze raspoređene su u 8 sati rada dnevno • Briga o kućanstvu (npr. kupovina, kuhanje, čišćenje, pranje odjeće, glačanje) • Društvene i socijalne aktivnosti (npr. šetnja, društvene igre, gledanje obiteljskih foto-albuma) • Pomoć kod svakodnevnih aktivnosti (npr. osobna higijena, oblačenje, kretanje)
  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Manje od jedne godine
  • Znanje jezika:
    • njemački Osnovno
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Dodatni zahtjevi vezani uz vozačku dozvolu:
    • Vozačka dozvola nije uvjet
  • Potrebna znanja i vještine:
    Vaš profil • Imate državljanstvo jedne od zemalja članica EU • Znate njemački jezik na razini potrebnoj za komunikaciju i spremni ste to znanje usavršavati • Imate obrazovanje i/ili iskustvo u tom području (privatno ili profesionalno) • Spremni ste na određeno razdoblje otputovati na rad u Njemačku • Strpljivi ste, imate želju i motivaciju za posao njegovatelja, suosjećajni ste i voljni pomagati starijima i nemoćnima

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 8.000 - 11.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:
    • Zdravstveno osiguranje, Obvezno osiguranje i Osiguranje u slučaju nezgode u Njemačkoj • Posredujemo kod pronalaska posla i obitelji koji odgovaraju Vašim uvjetima • Pomoć kod organizacije puta • Računovodstvene i administrativne usluge • Mogućnost daljnjeg usavršavanja i obrazovanja, u slučaju lošijeg znanja jezika i želje za njegovateljskim obrazovanjem •Aktivno savjetovanje tijekom cijelog posredničkog procesa i kontakt na hrvatskom jeziku za sva Vaša pitanja • Cjelokupna poslovna suradnja i podrška

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?