Zatvori

Operater (m/ž) u pozivnom centru - Pula

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • Dodatne informacije:
    • Postoji mogućnost zapošljavanja osoba sa invaliditetom
  • O poslodavcu:
    • Za našeg klijenta, internacinonalnu kompaniju koja se bavi korisničkom podrškom za velike brendove, tražimo operatere u pozivnom centru u Puli zbog kontinuiranog rasta i proširenja.

      Trgovačko društvo My Fides j.d.o.o. je Agencija za zapošljavanje koja radi na temelju dozvole za rad dobijenog od Ministarstva rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske za obavljanje djelatnosti:

      u svezi sa zapošljavanjem koju je izdalo Ministarstvo rada i mirovinskog sustava Republike Hrvatske, dana 03. kolovoza 2015. godine, KLASA: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.

      i dozvolu za privremeno zapošljavanje koja se vodi u Ministarstvu rada i mirovinskog sustava, pod brojem 177/17 dana18. prosinca 2017. godine KLASA:102-02/17-04/38, URBROJ: 524-04-03.01/3-17-2.
  • Opis radnog mjesta:
    • Opis posla: - komunikacijsa s korisnicima talijanskog govornog područja putem telefona, maila i chata - briga o postojećim korisnicima - pružanje korisničke podrške
  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 5 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Bez radnog iskustva
  • Znanje jezika:
    • talijanski Dobro
  • Rad na računalu:
    • Dobro
  • Rad u programima:
    • MS Office dobro
  • Potrebna znanja i vještine:
    Uvjeti: - poznavanje talijanskog jezika u govoru i pismu na komunikacijskoj razini - poznavanje MS Office paketa - komunikativnost, brzina i ljubaznost

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 5.500 - 6.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:
    - Stalni radni odnos - mogućnost rada na puno ili nepuno radno vrijeme uz mogućnost promjene satnice u toku radnog odnosa - Plaćena edukacija - plaća 5100,00 kn bruto - bonus za fleksibilne smjene 400,00 kn bruto - bonus za popodnevne smjene 400,00 kn bruto - bonus za 6 mjeseci rada 1400,00 kn neto - isplata bonusa ovisno o mjesečnim rezultatima - plaćeni prijevoz od 230,00 kn do 2600,00 kn ovisno o mjestu stanovanja - mogućnost organiziranog prijevoza - mogućnost napredovanja - ugodna radna okolina

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?