Zatvori

pizza majstor - kuhar/ica (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • IL MONDO, mirna pizzeia u Zagrebu, sa 20-godišnjom tradiciom, nalazi se naselju Borovje.
      - dobra ekipa i dobra radna atmosfera
  • Opis radnog mjesta:
    • tražimo kuhara/icu - pizza majstora u stalni radni odnos, za duži vremenski period dobri uvjeti, prijava, plača redovna, gablec, radno vrijeme do 23h pizzamajstor radi na fritezama i tavama, peć je električna, količina posla je od od 70-80 jela u danu, a ponekad petkom ili subotom može prebaciti 100 jela, ... za sve daljnje informacije stojim na raspolaganju. molim nazvati na mob. 095 905 99 22 ili e-mail dariodario767@gmail.com

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Jedna godina
  • Potrebna znanja i vještine:
    radno mjesto zahtijeva znanja i pizzamajstora i kuhara za jednostavna jela ( friteze, tave ) moguča obuka ako neko nije 100% u jednoj od navedenih vještina molim kontaktirati na mob.; 095 905 99 22

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 10.000 - 10.000 kn

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?