Zatvori

Animator-ica/Plesač-ica (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Početak rada:
    • 01.02.2019.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Rad na određeno vrijeme
    • Studentski posao
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Noćni klub Broken Heart uspješno uplovljava i ovu devetu godinu zaredom i doslovno ispunjava sve zakonske obveze u RH.Noćni klub Broken Heart se nalazi na atraktivnoj turističkoj lokaciji u centru grada Splita.Broken Heart je klub zatvorenog tipa i isključivo posjećen od strane .inozemnih gostiju sa ugodnim interijerom,stranom glazbom i bogatom ponudom pića stranih brendova.Imamo svake turističke sezone od 12-15 plesač-ica-animator-ica.Ovu turističku sezonu optimistično očekujemo također odlične poslovne rezultate i imamo potrebu za zapošljavanjem ovakvog radnog mjesta.
  • Opis radnog mjesta:
    • Rad se zasniva noću u vremenu od 22:00 h- 05:00 h. Plesač/ica-animator/ica, animacija gostiju,zabava,ples na bini/šipkiPotrebno je osnovno plesno znanje(minimalno).U pogledu radnog mjesta svi zainteresirani kandidati/kinje mogu slobodno i bez ustručavanja postaviti dodatna pitanja na mob:099 257 3814 WhatsApp,Viber (direktor-Ivica Rađenović) ili e-mail: carpe.noctemsplit@gmail.com
  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 5 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Bez radnog iskustva
  • Znanje jezika:
    • engleski Dobro
  • Potrebna znanja i vještine:
    -spremnost,smjelost na noćni rad -vještina komuniciranja na engl.jeziku -učestala motivacija

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 14.000 - 16.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:
    Osiguran, plaćen smještaj i režije,te u jednom smještajnom kapacitetu borave max. 4 djelatnice.Ugovor o radu na određeno vrijeme,studentski ugovor(animator-ica) iznad prosječna primanja dodatni bonusi,ugodna i opuštena radna atmosfera,timski rad iznad prosječne napojnice, prijevoz s posla

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?