Zatvori

Podopolagač/ica/Keramičar/ka (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Za našeg klijenta u Landshutu (Njemačka), agenciju za privremeno zapošljavanje tražimo 1 PODOPOLAGAČA/ICU/KERAMIČARA/KU (m/ž).
  • Opis radnog mjesta:
    • Aktivnosti / Zadaci - polaganje pločica na ravne i tvrde podloge (zidove i podove)

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Jedna godina
  • Znanje jezika:
    • njemački Dobro
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Dodatni zahtjevi vezani uz vozačku dozvolu:
    • posjedovanje vlastitog auta
  • Potrebna znanja i vještine:
    Preduvjeti - Poznavanje njemačkog jezika (min. B1 nivo aktivno, u govoru i pismu) - državljanstvo zemlje članice EU - vozačka dozvola B - obavezno posjedovanje vlastitog auta - Stručna sprema: KV/SSS istog ili srodnog usmjerenja - Radno iskustvo min. 1 godinu - spremnost na učenje i usavršavanje - spremnost na prekovremeni rad

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:
    Nudimo - 16,00 EUR bruto/sat - uvođenje u posao - osiguran smještaj uz prijavu na adresu - cijena smještaja 350 EUR - 400 EUR mjesečno (naknada za smještaj se oduzima mjesečno od plaće, ne plaća se unaprijed) - dugoročno radno mjesto - pomoć pri ishođenju sve potrebne dokumentacije za život u Njemačkoj

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?