Posao - radnik/ica - proizvodnja stakla - Mannheim - Njemačka - Produktion (m/w/d) (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / Mannheim
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Poslodavac:

      Tvrtka ARWA Personaldienstleistungen GmbH, koja posluje više od 35 godina, i koja ima vise od 90 podružnica po cijeloj Njemačkoj, konstantno traži djelatnike/ce za rad u Njemačkoj.

      Kao poslodavac tvrtka ARWA Personaldienstleistungen GmbH u prosjeku zaposljava 4300 djelatnika/ica u tvrtkama naših klijenata.

      Radna mjesta možemo ponuditi isključivo osobama koje posjeduju državljanstvo neke od zemalja članica EU ili pravo boravka i rada u Njemačkoj.

      Posao - radnik - proizvodnja stakla - Mannheim - Njemačka - Produktion (m/w/d)

      ARWA Recruiting

      Kontakt: international.bg@arwa.de ili 0049 921 15 12760
  • Opis radnog mjesta:
    • Posao - radnik - proizvodnja stakla - Mannheim - Njemačka - Produktion (m/w/d)

      Mjesto: Mannheim

      Opis posla

      Pomoćni poslovi u proizvodnji stakla.

      Broj traženih radnika:
      2

      Uvjeti na radnom mjestu:
      Rad na jednom mjestu

      Radno iskustvo:
      Nije važno

      Radno vrijeme:
      Puno radno vrijeme

      Poslodavac:

      Mit fast 40 Jahren Praxis und rund 4.300 in Kundenunternehmen arbeitenden Mitarbeiterinnen und Mitarbeitern verfügen wir über die notwendige Erfahrung und das professionelle Know-How rund um Human Resources und Recruiting, um Mitarbeiter und Unternehmen passend langfristig zu verbinden.

      Wir betrachten den Menschen und seine beruflichen Wünsche und bringen ihn individuell betreut ans Ziel seiner beruflichen Wertvorstellungen. Wenn unsere Mitarbeiterinnen und Mitarbeiter vollends zufrieden sind, war unsere Arbeit erfolgreich.
      Mannheim

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 2 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • NKV - nekvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Bez radnog iskustva
  • Znanje jezika:
    • njemački Osnovno

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?