Zatvori
5

Poslovni Asistent/ica (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / Stuttgart
  • Početak rada:
    • 11.11.2019.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • Dodatne informacije:
    • Radno mjesto zahtjeva menadžerska znanja i vještine
  • O poslodavcu:
    • Fischer Personalservice GmbH, razvio se u zadnjih 27 godina u jednog od vodećih poslodavaca u Stuttgartu i južnoj Njemačkoj. Naši zadovoljni radnici godišnje ostvaruju preko 600000 radnih sati. Svojom stručnošču, znanjem i umijećem doprinose daljnjem rastu i razvoju naših partnera i poslodavaca.
      Za ovo radno mjesto tražimo motivirane stručnjake, izraženih organizacijskih sposobnosti sa znanjem njemačkog jezika C2. Za ovo radno mjesto uzimat ćemo u obzir isključivo EU građane i građanke, i/ili osobe sa trajnom boravišnom i radnom dozvolom u Republici Njemačkoj.
      Vaše prijave očekujemo na njemačkom jeziku putem Maila: petric@fischer-personalservice.de, a detaljnije informacije možete dobiti i telefonski: +49 711 2307 8983. Osoba za Kontakt: g. Robert Petric.
  • Opis radnog mjesta:
    • - upravljanje odjelom administracije - izdavanje IFA, kontrola UFA - priprema dokumentacije za računovodstvo - prijave/odjave radnika u Njemačkoj - sastavljanje financijskih izvještaja za upravu društva - sastavljanje periodičnih i managerskih izvještaja za upravu - kontrola financijskog poslovanja društva - sastavljanje memoranduma, dopisa, ugovora za društvo - suradnja sa pravnim odjelom vezano uz radno pravo i zakonodavstvo u Njemačkoj

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • VŠS - viša stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Između pet i deset godina
  • Znanje jezika:
    • njemački Izvrsno
    • engleski Izvrsno
    • hrvatski Izvrsno
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Rad na računalu:
    • Izvrsno
  • Potrebna znanja i vještine:
    - završena min. VŠS (administrativnog usmjerenja) - znanje Njemačkog jezika u govoru i pismu obavezno C2 EU referentni okvir - vozačka dozvola B kategorije - samostalno korištenje MS Office sustava - poznavanje računovodstvenih i financijskih sustava i programa - poznavanje njemačkog radnog zakonodovstva - spremnost i prilagodljivost na brze promjene - orijentiranost na ostvarenje zadanih ciljeva

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:
    - organiziran samački smještaj u Stuttgartu - Ugovor o radu prema Njemačkom ZOR-u na neodređeno vrijeme - organiziran Onboarding na hrvatskom jeziku - netto plaća se dogovara u fiksnom i varijabilnom iznosu, a visina primanja određuje se i dogovara prema znanju njemačkog jezika i radnog iskustva

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?