Zatvori
2

Projektant/ica elektroinstalacija jake i slabe struje (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • NEMETH-PROJEKT d.o.o. za projektiranje, građenje, nadzor i trgovinu
      Radnička cesta 57, 10 000 Zagreb
      www.nemeth-projekt.hr

      Tvrtka „Nemeth projekt“ d.o.o. osnovana je 1992. u Zagrebu, te se od tada kontinuirano i uspješno bavi arhitektonskim projektiranjem, vršenjem arhitektonskog i građevinskog nadzora, te pružanjem savjetodavnih usluga u graditeljstvu. Ugovaramo i izvršavamo obaveze kompletnog arhitektonsko – građevinsko – instalaterskog projektiranja u visokogradnji, te ishođenje kompletne upravne dokumentacije kao što su lokacijske, načelne, građevinske dozvole, potvrde glavnih projekata i uporabne dozvole.
  • Opis radnog mjesta:
    • Zbog povećanog obima posla traži se projektant/ica elektroinstalacija jake i slabe struje za izradu projektne dokumentacije (idejni, glavni, izvedbeni projekti).

      - projektiranje i izradu projekata elektroinstalacija jake i slabe struje
      - priprema troškovnika i ostale dokumentacije
      - aktivno sudjelovanje u izvedbi kroz kvalitetan nadzor i kvalitetnu pripremu ažurne projektne dokumentacije djelatnicima na terenu
      - izbor odgovarajuće opreme i proizvođača opreme za elektroinstalacije
      - predstavljanje ureda na službenim sastancima sa suradnicima i klijentima

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • VŠS - viša stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Tri godine
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Rad na računalu:
    • Izvrsno
  • Rad u programima:
    • AutoCad izvrsno
    • MS Office izvrsno
  • Potrebna znanja i vještine:

    Uvjeti:

    - završen stručni studij elektrotehnike ( VŠS ), diplomirani inženjer elektrotehnike (VSS), magistar ili više
    - minimalno 3 godine radnog iskustva u projektiranju elektroinstalacija i poslovima slične odgovornosti
    - napredno poznavanje AutoCAD-a i MS Office alata
    - kompetentnost u izradi kompletne projektne dokumentacije
    - iskustvo vođenja gradilišta, obavljanja poslova nadzornog inženjera te iskustvo vođenja i rada na kompleksnijim projektima
    - prednost poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
    - obavezna vozačka dozvola B kategorije (aktivno)
    - ambicioznost i predanost poslovnim zadacima
    - poštivanje zadanih rokova
    - iznimno naglašena poslovna etika i lojalnost
    - sposobnost organiziranja i rada na više projekata i samostalnost u organizaciji posla
    - sposobnost kritičnog razmišljanja i odlične komunikacijske vještine
    - kreativnost i spremnost na napredovanje
    - sklonost radu u timu

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:

    Što nudimo:

    - službeni mobitel
    - stabilna i motivirajuća primanja
    - dodatna edukacija u skladu sa potrebama radnog mjesta
    - ugodno radno okruženje, rad u sklopu dobro uhodanog tima
    - korektan radni odnos
    - profesionalno izazovan posao
    - mogućnost učenja i napredovanja
    - mogućnost stalnog zaposlenja
    - rad i sudjelovanje na reprezentativnim projektima

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?