Rad u Nizozemskoj Moderna dostavna tvrtka s elektronikom (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Nizozemska
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • Opis radnog mjesta:
    • U potrazi smo za radnicima u skladistu za rad sa elektronickim proizvodima poznatih proizvodjaca, poput Philips i slicno. U ponudi imamo dva radna mjesta – skladisni radnik i sortir narudzbi. Poslovi se sastoje od skeniranja i organiziranja proizvoda, te sortiranja i priprema narudzbi za slanje.

      Kandidati moraju biti fleksibilni i motivirani te moraju napredno poznavati engleski jezik. Parovi i prijatelji koji bi željeli živjeti i raditi zajedno su dobrodošli.

      Što nudimo:

      • Satnica se krece od 11,58€ do 13,01€ bruto, te je visa za prekovremene, vikende, praznike i slicno
      • Ukoliko imate valjani certifikat, ili vam je istekao, ali imate dobro iskustvo u radu s viličarom, prijavite se i dobit ćete posao sa treningom koji osigurava poslodavac
      • Tjedna isplata
      • Povrat troškova za PCR test
      • Besplatan smještaj tokom karantene
      • Organizirani smještaj i prijevoz na posao automobilom ili električnim biciklom
      • Pickup za kandidate koji dolaze avionom, vlakom ili autobusom organiziran od poslodavca
      • Ugovor o radu pod nizozemskim uvjetima
      • Jeftino osiguranje i pristup zdravstvenoj zaštiti
      • Brzo i jednostavno zaposlenje (digitalno potpisivanje ugovora)
      • Posao je pogodan i za kandidate koji žive u privatnom smještaju i traže samo posao
      • Mobilna aplikacija myOTTO s planom rada, platnim listama i FAQ
      • Telefonska podrška 24/7
      • Pristup jezičnim tečajevima, online obukama i drugim projektima za naše zaposlenike, poput Fit @ OTTO ili Happy OTTO Wish

      Ako se želite prijaviti za ovo radno mjesto, javite se. Radujemo se vašem javljanju!
      Mobitel: +385916128454 / +385916194132
      E-mail: info@ottoworkforce.hr

      Facebook: https://www.facebook.com/OTTO-Work-Force-Croatia-460882831003522/

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • NKV - nekvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?