Zatvori

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
    • Honorarni posao
    • Studentski posao
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • Opis radnog mjesta:
    • SKLADIŠTAR/KA (M/W/D)
      Za naše partnere potražujemo Radnike za rad u skladišu ,proizvodnji za 2023 godinu za 84 Gradova po cijeloj Njemačkoj.
      Atraktivno radno mjesto, sa konkretnim ciljem i jasno definiranim napretkom. Ukoliko nemate definiranu struku ili iskustvo, ovo radno mjesto vam pruza mogućnost da u kratkom roku dođete do željenog cilja i veoma brzu integraciju u život u Njemačkoj.
      DUŽNOSTI:
      Dodatni zadaci vezani uz skladištenje (čišćenje, skladištenje ,proizvodnju )
      UVJETI:
      Radno vrijeme: 3 smjene, pet dana u tjednu
      Kondicija
      Znanje njemačkog jezika, nivo A1
      NUDIMO:
      Po satu od 12,43 Brutto od zavisnosti od Kvalifikacije
      Savjetovanje, administrativna i integrativna podrška
      Dugotrajan i siguran posao, uz mogućnost izravnog zaposlenja
      UKOLIKO STE ZAINTERESIRANI, JAVITE SE JOŠ DANAS!
      Mobitel : 00491 512 391 49 78 WhatasApp ,Viber
      E.Mail:international@arwa.de

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • NKV - nekvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?