Radnik/ce u proizvodnji kamp prikolica i kampera - Njemačka (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / Isny
  • Početak rada:
    • 15.02.2018.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Ulmer Zeitarbeit d.o.o., zajedno sa sestrinskom tvrtkom koja posluje vec 40 godina, Ulmer Zeitarbeit GmbH trazi zaposljava radnike/ce za rad u Njemackoj.

      Slobodno nam posaljite prijavnicu sa zivotopisom i slikom na E-Mail ili se javite na navedeni broj telefona.
      Kontakt: +385 99 339 9874
      Mail: zenariostrbac@ulmer-zeitarbeit.de
      MRMS: 33/18

      Radno mjesto se nalazi u gradu Isny-u, za firmu Dethleffs.
      Web: www.dethleffs.de
  • Opis radnog mjesta:
    • • Radi se o proizvodnji kamping vozila • Rukovanje alatom • Rad na traci • Montaza drvenih elemenata • Provlacenje kablova • Montaza PVC-a • Postavljanje tkanine i koze

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Manje od jedne godine
  • Znanje jezika:
    • njemački Dobro
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Potrebna znanja i vještine:

    • Samostalan govor Njemackoga jezika na razini A2 • Diploma iz srodnih strukovnih zanimanja ili iskustvo u radu • Drzavljanstvo drzave clanice Europske unije (Hrvatsko) • Mladji od 1975. Godista – pozeljno • Vozacka dozvola B kategorije i vlastiti automobil – pozeljno, ali ne obavezno

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 11.000 - 16.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:

    • Zaposlenje kod Njemackog poslodavca po Njemackim uvjetima • Pocetna satnica od 12€ sat bruto + 10€ neto za odradjenidan • Postupno povecanje satnice (nakon 9 mjeseci 15€ sat/bruto +15€ dnevno neto) • Smjestaj u blizini radnoga mjesta osigurava poslodavac (cijena cca. 300€) • Putovanje do posla osigurava poslodavac • Ugovor na neodredeno • Profesionalan razvoj i dugorocna suradnja .

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?