Zatvori

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Početak rada:
    • 23.07.2021.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Hrga Grill, bjelovarska bb, Sesvete
      Obiteljski restoran s dugom tradicijom.
  • Opis radnog mjesta:
    • Hrga Grill, Bjelovarska bb, 10360 Sesvete

      Opis posla: - rad na roštilju na drveni ugljen (uključuje pripremanje hrane u skladu s dnevnim i tjednim planom) - pravilno skladištenje i čuvanje od kvarenja sirovina namijenjenih pripremi hrane - poznavanje i provođenje zaštitnih i sanitarnih procesa - održavanje higijene radnog prostora i opreme prije, tijekom i nakon radnih procesa.

      Uvjeti: - minimalno 1 godina radnog iskustva na istoj poziciji - urednost u radu - snalažljivost i brzina, Potrebno prethodno iskustvo rada na rostilju na (drveni ugljen) s ribom i mesom. Osoba mora biti pouzdana, tocna i organizirana.

      Poslodavac nudi: - 1 slobodan dan svaki tjedan - stabilna plaća uz mogućnost napredovanja sukladno radnom učinku, ugodnu radnu atmosferu i poštivanje prava zaposlenika - jedan besplatan obrok i piće dnevno - stimulativne, transparentne i pravedne uvjete - mjesto rada: Sesvete (Zagreb)

      Očekujemo:

      iskustvo u pripremi jela s roštilja
      Poznavanje rada u kuhinji na pripremi i izdavanju jela
      Pedantnost i preciznost
      Pozitivan duh
      Želja za dugoročnim radom u našem restoranu

      Kontakt: 0915784137

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • SSS - srednja stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Jedna godina
  • Potrebna znanja i vještine:

    iskustvo rada na roštilju na drveni ugljen.

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?