Zatvori
6

Senior Java Programer/ka (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • SCHANZER POSAO d. o. o. je poduzeće koje se bavi posredovanjem u zapošljavanju hrvatskih državljana u inozemstvu. Uspješno posredujemo u zapošljavanju različitih kadrova na dugoročnim radnim mjestima.
      Imamo ishodovano odobrenje za obavljanje poslova u svezi sa zapošljavanjem Ministarstva rada i mirovinskog sustava Klasa: UP/I-102-02/15-03/34
      Temeljem članka 19. Pravilnika o obavljanju djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem posrednik uslugu za obavljene djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem može naplatiti samo od poslodavca.
  • Opis radnog mjesta:
    • Vaši zadaci: • Realizacija raznih projekata • Razvoj aplikacija • Rad u Java EE okolini sa koristenjem alata: XML, XSLT, XPath i sl. Znanje njemačkog jezika i državljanstvo zemlje EU su uvjet za posao.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • VŠS - viša stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Tri godine
  • Znanje jezika:
    • njemački Izvrsno
    • engleski Dobro
  • Rad na računalu:
    • Izvrsno
  • Potrebna znanja i vještine:
    Traženi uvjeti: • Poznavanje njemačkog (min. B1) i engleskog jezika • Diplomski studij (pozeljno) • 3 godine radnog iskustva u razvoju Java aplikacija • Poznavanje principa objektnog programiranja i „patterna“, kao i iskustvo u razvoju aplikacija, posebno u Java EE okolini • Poznavanje Java programskog jezika, alata i tehnologija (XML, XSLT, XPath i sl.) • Spremnost na timski rad i preuzimanje odgovornih zadataka

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?