Zatvori

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Početak rada:
    • 14.03.2020.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
    • Honorarni posao
  • Radno vrijeme:
    • Fleksibilno radno vrijeme
  • Opis radnog mjesta:
    • *UBER, BOLT*

      Nemate auto i/ili tražite posao? ili samo želite dodatno zaraditi? Posložite svoje radno vrijeme onako kako vama to odgovara i pronađite savršen omjer zarade i slobodnog vremena za vas. Obratite nam se za daljnje informacije i stvarnim mogućnostima zarade te se uvjerite u prednosti ovog posla. Počnite voziti već sutra i neka se radno vrijeme prilagodi vama.

      Bitne informacije:

      -jednostavno zapošljavanje u kratkom roku.

      -Tjedni najam vozila iznosi od 800 - 1000 kn. (24h dnevno). Možete dijeliti auto s još jednom osobom ukoliko želite prepoloviti troškove najma.

      - Isplata svaki tjedan.

      - Za dodatnu zaradu moguća je kombinacija i na Glovo, Pauza i Wolt platformama.

      Uvjeti:

      Potvrda o nekažnjavanju te minimalno 21. godina. Za polaganje potrebnog taxi ispita u najkraćem mogućem roku možete se obratiti nama. (1-2 dana, troškovi 200kn.)

      Za više informacija nazvati na broj 099-631-2956 (IVAN)

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • NKV - nekvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Bez radnog iskustva
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Dodatni zahtjevi vezani uz vozačku dozvolu:
    • Vozačka dozvola minimalno 1. godinu

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 5.000 - 8.000 kn

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?