Zatvori

TIG zavarivac/ica (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Belgija / Genk
  • Početak rada:
    • 10.06.2019.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Nea Jobs b.v.b.a. je agencija za zaposljavanje koja trazi vise radnike za svoje belgijske partnere. Zivotopis mozete poslati na boris.bujanic@neajobs.be ili +32 472 994724
  • Opis radnog mjesta:
    • Radiona ili montaza. http://www.neajobs.be

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 3 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Dvije godine
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Dodatni zahtjevi vezani uz vozačku dozvolu:
    • Vlastiti automobil
  • Potrebna znanja i vještine:

    Za nase partnere trazimo TIG zavarivace za industrijske i kemijske svrhe. Obavezni uvjeti: - EU dokumenti - iskustvo u nevedenim poslovima - zavarivanje cjevi celika i inoksa za snimanje - osnovno znanje njemackog, engleskog ili francuskog jezika

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 13.000 - 19.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:

    Povrat putnih troskova tijekom rada Dodatak za prekovremeni rad Objavljene mjesecne place su izrazene u neto Godisnji bonusi "13i i 14i mjesec place"

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?