Zatvori

Uredski/a Radnik/ica Sa Znanjem Hrvatskog Jezika (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / Ingolstadt
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Vodeća Svjetska Agencija koja se bavi Iznajmljivanjem Automobila
  • Opis radnog mjesta:
    • ngolstadt, Njemačka

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Bez radnog iskustva
  • Potrebna znanja i vještine:
    Uvjeti:Završena srednja škola Iskustvo u uslužnoj djelatnosti je prednost Uz tečno hrvatsko i dobro njemačko jezično znanje, poželjno i osnovno znanje engleskog jezika ali nije uvjet Upoznavanje s poznavanjem MS Office / računalnih vještina Spremnost na smjenu i vikend posao Nudimo: Plaću od 1500-1900€ plus postotak na plaću od prodanog Smještaj osigurava Fortuna Personal Stalni Ugovor o radu sa svim Pravim iz Radnog odnosa Posebno plaćen rad nedjeljom i prekovremeno i plaćeni odmor, Karte za javni prijevoz, Niz povlastica unutar same tvrtke, Vaučer za obrok, Pomoć u napredovanju i promicanju

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 11.000 - 14.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:
    Molimo javljajte se na našu email adresu: posaohrf@gmail.com

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?