Viljuškar/ka Staplerfahrer - Visoki regali od 20.02.23 (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / Bad hersfeld
  • Početak rada:
    • 01.03.2023.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • Opis radnog mjesta:
    • O nama

      Be4work GmbH je Njemačka tvrtka za zapošljavanje u Njemačkoj sa sjedištem u Heddesheimu.Od 2013 godine radimo s mnogim tvrtkama koje djeluju u različitim industrijama.Prednosti naših klijenata i zadovoljstvo naših zaposlenika opravdavaju bitnost našeg poslovanja. Mi smo tvrka koja djeluje za sve što se tiče posla, zapošljavanja i smještaja. Podržavamo sektor koji uključuje trajno zapošljavanje i osobno savjetovanje. be4work: link (www.be4work.com/hrv/)

      Što tražimo:

      Pozicija: Vozač viljuškara visoki regali - od cca 20.02.2023 (novo skladiste)

      Potrebno: EU Papiri ili viza ne ovisna o tvrtci.

      Mjesto rada: Bad Hersfeld (DE)

      Uvjeti:

      -NJEMAČKI jezik ne treba ali u slucaju da ga razumijete i pricate to je samo plus u pogledu napredovanja.

      -Prednost je iskustvo u lageru

      -Važeća Njemacka dozvola viljuškara ako imate iskustvo, poloziti se moze i tamo skupa s drugim sigurnosnim kursevima

      -Jako je bitno iskustvo u visokim regalima, koriste se novi moderni viljuskari, prednji i bocni

      Opis posla: Skladištenje/Transport dobara s viljuškarom, utovar istovar kamiona s viljuškarom

      Što nudimo:

      Plaća: Satnica je od 15e bruto, 30 eura po radnom danu i od toga se odbija smjestaj racunamo da ce smjestaj biti oko 600e, u slucaju da odradite 22 radna dana i imate 660e u neto iznosu a smjestaj kosta 600 ili manje, Vama ostaje razlika. Sve je napisano u ugovoru

      Smještaj je osiguran od strane poslodavca, osigurana soba dvije osobe po sobi.

      -Prva porezna klasa izlazi cca 1850e netto na 22 radna dana (176 sati)

      -Rad u dvije smjene: prva i druga. Skroz u pocetku se radi samo prva smjena jer ce i skladiste biti novo.

      Dodatne pogodnosti:

      Plaćen godišnji odmor (24 dana godisnje), Božićnica i Urlaubsgeld

      Nudimo pomoć prilikom prijave prebivališta, zdravstvenog i svih ostalih upita na dnevnoj bazi.

      Kontakt: nino.topic@be4work.com

      viber ili what´s app: +49 1522 1855272

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 8 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • NKV - nekvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
  • Plaća:
    • 1.800,00 €

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?