Zatvori
7

Vodoinstalater/ka / Instalater/ka grijanja i klimatizacije - Njemačka (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Agencija My Fides j.d.o.o. djeluje temeljem dozvole za MRMS RH za obavljanje djelatnosti u svezi sa zapošljavanjem izdane 3.8.2015., KL: UP/I-102-02/15-03/15, URBROJ: 524-04-02-01/3-15-6.
  • Opis radnog mjesta:
    • Nudimo stalno zaposlenje za vodoinstalatere i montere centralnog grijanja i klimatizacije u Njemačkoj. Smještaj je organiziran. - montiranje sustava grijanja i sanitarija prema nacrtima - održavanje postojećih sustava i sistema te njihova obnova - ugradnja kadi, tuš kabina i ostalih sanitarnih predmeta te njihovih priključaka. - postavljanje grijačih kotlova te njihovo puštanje u rad - polaganje HT i KG cijevi - polaganje bakrenih, čeličnih, crnih i plastičnih cijevi - poslovi izolacije
  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • VKV - visokokvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Jedna godina
  • Potrebna znanja i vještine:
    - radno iskustvo - samostalnost i sigurnost u radu - profesionalan i prijateljski pristup u kontaktu s ljudima - fleksibilnost i sposobnost rada u uvjetima povećanog opsega posla - osnove njemačkog ili engleskog jezika - vozačka dozvola - državljanstvo EU

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:
    - prijava u njemačkoj tvrtci - organizirani smještaj - redovna i konkurentna primanja - nadoplate za prekovremeni rad, rad nedjeljom i praznikom - božićnica i regres - očekivana netto plaća za redovan rad 2.100,00 do 2.300,00 eura (za poreznu klasu 1)

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?