Zatvori

Vodoinstalater (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
    • Njemačka / München
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • O poslodavcu:
    • Tvrtka „Schnell Gut & Günstig Renovierung GmbH“ utemeljena je 2010g. Naš tim čini 18 stalnih zaposlenika, dva dipl.ing.građ., jedan elektoinženjer te specijalisti za renoviranja i unutarnje radove u građevinarstvu. Tvrtka se bavi renoviranjem i izvođenjem unutarnjih radova u Münchenu.
      Našim radnicima je osiguran smještaj u dvokrevetnim sobama u komfornim stanovima, sa televizijom, internetom i podnim grijanjem, te luksuzno uređenim kupaonicama. Stanovi se nalaze u Münchenu.
      Tvrtka posjeduje moderan vozni park te vrhunske alate i opremu. Odlazak na posao organiziran je službenim vozilima.
      Više o našoj tvrtci možete saznati na: www.schnellgutundguenstig.de
      Schnell Gut & Günstig Renovierung GmbH
      Breslauer Weg 99
      82538 Geretsried
  • Opis radnog mjesta:
    • Traži se KV vodoinstalaterza radove na renoviranju u Münchenu.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • KV - kvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Tri godine
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Potrebna znanja i vještine:
    Polaganje vovovodnih cijevi PEX-System, kanalizaciskih cijevi, montaža jednocjevnog i dvocijevnog sistema grijanja. Od kandidata očekujemo znanje i samostalnost u svojemu poslu. U obzir dolaze samo stabilne i ozbiljne osobe s dugoročnom namjerom zaposlenja. Alkoholičari isključeni. Molimo poslati kratke molbe sa brojem telefona, podatcima o školovanju, radnom iskustvu i osnovnim osobnim podatcima na e-mail: darko@schnellgutundguenstig.de ili pozvati našega voditelja gradilišta Darka Lozančića na tel: +49 1520 8508989

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:
    Obrazovanje u skladu s njemačkim propisima za vrhunsku kvalitetu izvođenja vodoinstalaterskih radova, komforan smještaj, povoljni uvijeti i radno vrijeme, te mogućnost napredovanja u našoj firmi. Plaća: 2300€ brutto + terenski dodatak cca 250€/mjesečno. Pravo na dječiji doplatak cca190€/djetetu.

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?