Zatvori

Vozač/ica b. kat - dnevne isplate (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
    • Honorarni posao
    • Studentski posao
  • Radno vrijeme:
    • Fleksibilno radno vrijeme
  • Dodatne informacije:
    • Postoji mogućnost zapošljavanja osoba sa invaliditetom
  • O poslodavcu:
    • Firma poslodavac godinama uspješno posluje sa preko 500 vozača. Isključivo gradska vožnja u Zagrebu. Najveći Uber partner sa svim potrebnim taxi licencama po novom zakonu.
  • Opis radnog mjesta:
    • KONTAKT: 0957792752 (poziv, sms, wa, ggl form). Gradski prijevoz putnika putem aplikacije Uber driver (bolji vozači kasnije povremeno: rent a car, transferi i dostave). Mogućnost rada sa nasim ili sa vlastitim automobilom. Penzići dobrodosli. Blokada nije problem. Za vase vozilo dodatne pogodnosti (najpovoljniji dijelovi i servis). Sa nasim vozilom ima vise modela zaposljavanja (norma: fixno/provizija, slobodno: najam/rent). Primamo stalno i početak rada moguć odmah.

  • Broj izvršitelja:
    • Zapošljavamo više od 10 izvršitelja.

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • NKV - nekvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Dodatni zahtjevi vezani uz vozačku dozvolu:
    • vozačka min 1 godinu (uz Vašu starost od min 21 te polaganje mini ispita), ako bi vozili sa svojim onda OSOBNO vozilo (5 vrata) ne starije od 7 godina (2012)
  • Potrebna znanja i vještine:

    Poželjno dobro snalaženje sa mobitelom i navigacijom te iskustvo gradske vožnje (pogotovo centar, rotori, velika raskrsca i sl.). Moze bilo koja struka pa cak i neiskusni sa voljom (dajemo besplatnu obuku). Poželjno i osnovno znanje engleskog (dobrodosli i ostali) te posjedovanje pametnog telefona sa 2g rama i ekranom 5".

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 6.000 - 12.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:

    Plaća 6000 kn (nakon probnog roka). Mogućnost zarade do 12000 kn i daleko najbolji uvjeti, najmanje troskova a najvece (i sigurne) dnevne isplate (po tjednom obracunu). Ljudski tretman zaposlenika. Posebni bonusi za iskusne vozače. Bonusi ovise o broju sati, gradu te periodu. Mozete bez smjestaja raditi i iz okolnih mjesta (recimo Zabok, Zaprešić, Vrbovec za Zagreb, Solin za Split itd). Za udaljenije (recimo Varaždin, Slavonija, BiH) smjestaj osiguravamo. Moguće i radne dozvole za strance. Podrska 0-24 h. Mogućnost napredovanja i kombinacija. Tjedni i mjesečni bonusi (novi i prelazak = 1000kn !). Ulazni bonus 100kn ako popunite upitnik: https://goo.gl/forms/zSfkLty7EtxsxM7i2.

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?