Vozač/ica na uberu sa vlastitim vozilom RIJEKA OPATIJA PULA (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Početak rada:
    • 28.02.2017.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
    • Rad na određeno vrijeme
    • Honorarni posao
    • Volontiranje
    • Praksa
    • Studentski posao
  • Radno vrijeme:
    • Fleksibilno radno vrijeme
  • Dodatne informacije:
    • Radno mjesto zahtjeva menadžerska znanja i vještine
    • Postoji mogućnost zapošljavanja osoba sa invaliditetom
  • O poslodavcu:
    • Tražimo vozače sa vlastitim vozilom za rad na uber platformi
  • Opis radnog mjesta:
    • Vožnja gradski i međugradskih vožnji oprema unaprijed dogovorenim uvijetima Promet od ostaje vozaču uz naknadu po dogovoru

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • NKV - nekvalificirani
  • Potrebne godine iskustva:
    • Bez radnog iskustva
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Dodatni zahtjevi vezani uz vozačku dozvolu:
    • vozilo starosti do 14g
  • Rad na računalu:
    • Izvrsno

Pogodnosti koje nudimo

  • Plaća:
    • 3.600 - 7.000 kn
  • Dodatne pogodnosti:
    Imate svoje vozilo ,višak slobodnog vremena,,nezaposleni ste želite zaraditi i biti sam svoj šef javite nam se sa povjerenjem i mi čemo vam to omogučiti. Trazimo iskljucivo osobe koje nisu u radnom odnosu imaju svoje vozilo i voljni su raditi samostalno. KOJE SU PREDNOSTI UBER PARTNER VOZAČA/VOZAČICE? Fleksibilno radno vrijeme omogućuje da postaneš sam svoj šef/šefica te kreiraš kada i koliko želiš voziti. Neki od naših partner vozača voze puno radno vrijeme, dok drugi voze popodne nakon posla ili vikendom. Kada god želiš – samo upali aplikaciju i vozi! Prva isplata već nakon tjedan dana omogućuje da vidiš isplativost u kratkom roku. Do profitabilnosti je moguće doći već unutar dva tjedna! Sigurnost korisnika i vozača očituje se kroz međusobno ocjenjivanje korisnika i vozača na kraju svake vožnje. Pozitivna atmosfera sastavni je dio Ubera. Naši partner vozači često ističu pozitivna iskustva s korisnicima. Dodatne pogodnosti koje nudimo našim vozačima uključuju različite popuste, promotivne akcije, te kontinuirano poboljšavanje iskustva vozača. KAKO SE PRIJAVITI I KOJI SU UVJETI? Kontaktirate nas na info@4rent.hr i u dogovoru sa nama Priložite sljedeće dokumente: Osobnu iskaznicu Vozačku dozvolu B kategorije Prometnu dozvolu(ako želite koristiti svoje vozilo radi veče zarade i fleksibilnijeg radnog vremena) Potvrdu o nekažnjavanju (ne stariju od 6 mjeseci) nakon dogovora mi vas vodimo kroz registraciju i do prve zarade.Prednost pri zaposljavanju imaju nezaposlene osobe sa svojim osobnim vozilom Kontakt:0957755995

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?