Zatvori
4

Zamjenik/ca direktora (m/ž)

Opis radnog mjesta

  • Mjesto:
  • Početak rada:
    • 01.07.2020.
  • Vrsta zaposlenja:
    • Stalni radni odnos
  • Radno vrijeme:
    • Puno radno vrijeme
  • Dodatne informacije:
    • Radno mjesto zahtjeva menadžerska znanja i vještine
  • O poslodavcu:
    • Virtus Sport i Promocija u svom sustavu objedinjava sljedeće aktivnosti
      Family centar Borčec - teretana,squash, wellness....
      Grgine Rođendaonice - 4 dječje rođendaonice u Gradu Zagrebu ukupne površine 3400 m/2
      Bistro i Catering Put Sljemena - 4 prostora unutar dječjih rođendaonica
      RG NewAge Enterteinment - animacija djece i odraslih na području RH, team building.....
  • Opis radnog mjesta:
    • Briga o radu svih struktura poduzeca te provođenju svakodnevnih zadataka u suradnji sa direktorom društva -izrada ponuda i novih sadržaja te njihova provođenje -izrada prodajnog i marketing plana -provođenje i kontrola svih aktivnosti u centru -rad i kontrola socijalnih mreža i web stranice -briga o kadrovima te stalno pracenje i stimuliranje

Profil zaposlenika

  • Potrebna stručna sprema:
    • VŠS - viša stručna sprema
  • Potrebne godine iskustva:
    • Između deset i petnaest godina
  • Znanje jezika:
    • engleski Izvrsno
  • Vozačka dozvola:
    • B kategorija
  • Rad na računalu:
    • Izvrsno
  • Potrebna znanja i vještine:

    -komunikativnost -predanost poslu, postenje, timski rad i prilagođavanje uvjetima rada -iskustvo u segmentu pružanja usluga -spremnost na predan rad i izraženu kreativnost i poduzetnost -samostalnost u radu -poznavanje socijalnih mreža

Pogodnosti koje nudimo

  • Dodatne pogodnosti:

    -stimulativna i nadasve redovna primanja -sve pogodnosti kroz sustav

Podaci o natječaju

  • Zaboravili ste lozinku?